STATI OB STRANI

 

Stal ti ob strani bom, če s sabo me vzameš,

pot bo bolj ravna, na njej manj preprek.

Stal ti ob strani, ko v dlani vodo zajameš,

ob cesti popiješ in greš iz hoje v tek. 

 

Stal ti ob strani bom, do cilja odpiral preprogo, 

Rad bi bil s tabo, ko pretrgava trak.

Stal ti ob strani, ker oba imava nalogo, 

stati si ob strani, naj svetloba bo ali mrak. 

 

 

 

 

Dragon

Nada

Poslano:
28. 03. 2025 ob 19:09

To je čudovita pesem o pravi ljubezni!

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 28. 03. 2025 ob 06:00
  • Prebrano 292 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 75.93

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!