
Stal ti ob strani bom, če s sabo me vzameš,
pot bo bolj ravna, na njej manj preprek.
Stal ti ob strani, ko v dlani vodo zajameš,
ob cesti popiješ in greš iz hoje v tek.
Stal ti ob strani bom, do cilja odpiral preprogo,
Rad bi bil s tabo, ko pretrgava trak.
Stal ti ob strani, ker oba imava nalogo,
stati si ob strani, naj svetloba bo ali mrak.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!