
Zakaj tako otožno gledaš,
zakaj solza v tvojih je očeh.
Čutim, da se zdaj zavedaš,
brez barve ostal je najin svet.
Odšla brez mene si za denarjem,
odšla poiskat si slajši med.
Težko borim se s sveta vladarjem,
če zate sem kot utrgan cvet.
Poraza ne priznam,
čeprav si vse kar imam.
Ne bom te prosil, ne,
molčijo ustnice,
a srce na glas kriči,
nazaj v objem, si te želi,
si te želi.
Vse življenje ne bom le te čakal,
še sonce odšlo bo zadnjič spat.
Izberi kdo solze bo pretakal,
dokler te imam še noro rad.
V hladni noči sama si ostala,
objel z neba te je dež spoznanj.
Ni bogastvo to kar si iskala,
V tvojem srcu je del mojih sanj.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Rok Leš
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!