
Kot feniks iz pepela,
vedno znova se rodim.
Skozi meglice sva poletela,
a zdaj srečen tu stojim.
Vsaka bitka, ki je pred mano,
mogočna kot Kitajski zid.
Kdo zaceli mi krvavo rano –
si to angel ti ali pa le mit?
Padal sem pod težo kamenja,
padal in vedno znova vstal.
Ni nevihta ubila hrepenenja,
moč je v meni, a je nisem poiskal.
Kot feniks iz pepela sem v jutro novo vstal.
Dejali so, da bom klonil, pa sem zmagoval.
V meni duša poje, ki je več ne bom prodal,
za vedno v refrenu, te pesmi bom ostal.
Življenjske lekcije, včasih res, kot da bi umrl in se ponovno rodil. Nihanje.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Rok Leš
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!