
sredi Koelna
si dneve
in noči
z mrazom deli
razčlovečen
odprtih oči
sanja
1. stavek*
ustave
*glej komentar
* Die Würde des Menschen ist unantastbar.
Človeško dostojanstvo je nedotakljivo.
Veliko je zapisanega, papir je potrpežljiv!
Hvala, Maša!
Lp, Drago
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!