
če dosežeš dno in se ne potapljaš
ne moreš splavati nazaj na površje
prvi korak mora biti premišljen
potem pa samo gazi dokler gre
če ne gre več, se vrni na dno
prvi korak mora biti premišljen
potem malce šepaj, šepetaj si
navodila, kot garmin, le da ni
glas tiste ženske, temveč tvoj
mogoče bi moral najti tisto žensko
ona zna priti povsod, tudi, ko se
izgubiš, pozna pot naprej
Navodila, kako si dati navodila, ko si na dnu - posrečena pesem, čestitke,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Mario Ruopollo
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!