
Takoj na začetku, da se bomo razumeli,
tudi jaz sem po srcu zelen in naravo ljubim.
Vsem tistim ki pa zmeraj so proti,
Pozimi bi radi na toplem se greli,
svoje povem in jim nekaj obljubim.
Gremo v Šoštanj skandirat o zraku,
prvi bom v vrsti mahal z zastavo.
Krško obiskat, da ne bo enkrat za zmeraj v mraku,
na odru povem o atomih, resnico nevarno jim pravo.
Če tega ne bo, me na Bistrški ne bo poti,
čeprav vem da nas rešil ne bo veter.
A če bomo proti, samo da smo proti,
ne bomo premaknili se niti za meter.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!