
Vsi mi,
ki imamo na koncu enako življenjsko zgodbo o tem,
kako smo bili mladi in trpeli.
Potem pa starost, ki nam je vzela
to, kar smo verjeli, da je naša last.
Mi vsi,
ki nosimo vreče iz preteklih zgodb,
ki nikogar zares ne zanimajo.
Toliko zgodb. Pa tako malo občinstva.
Zelo pomenljiva.
Hvala:)
Najti pravo občinstvo....
Lp, Maja
Nezaključene misli, ki pa ne potrebujejo nadaljevanja ... čestitke,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: majavalic
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!