Boru


Hvala, ker me sprejmeš vase,
tvoje korenine tudi moje so.
Hvala, dovoliš mi imeti košček zase;
te deliti, te objeti, te ljubiti, ko me vzameš nase.

»Ne vem od kdaj ta sveti bor tu rase
in mi važno ni.«


Se čutim malo tudi tvoje rase,
vzameš vse kar me boli.

Zato iskrena hvala ti!

Ramanina

Komentiranje je zaprto!

Ramanina
Napisal/a: Ramanina

Pesmi

  • 22. 10. 2009 ob 18:03
  • Prebrano 998 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 80

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!