
Nisem bila sigurna, kaj si mislil,
sedaj pa ti lahko samo pritrdim:
res so grozni
in res naj jih bo čimveč naslikanih
(razmazanih) na steni.
H2 je super.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Filip L.
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!