
Drevo ima korenine v zemlji
Jaz jih imam v DNK v krvi
Če bi hotela vedeti kdo so
Moji sorodniki iz veje
Koder je še ne poznam
Enako velja tudi za pse
In vse druge živali
Koder je DNK blizu
Da nimam dvojčka vem
Verjamem pa v to
Da mi je vsaj eden človek
Na našem svetu zelo podoben
V to verjamem ali ne
Ne bom nikoli zvedela
Hodim po betonski cesti
Koder hodi veliko ljudi
Prav potiho
Ne govorim po telefonu
Obožujem tišino zunaj
Poleti v zgodnjem svežem jutru
Še najbolj. In sem unikat
Kot vsi ostali.
Vsi unikatni, vsak zase poseben.
Pa ne samo mi, koliko je še drugih bitij, rastlin, živali ...
Čudim se naravnemu ustroju. Občudujem vsa ta kodiranja, napisana v DNK.
Tišina v zgodnjem poletnem jutru ☆
Lepa misel.
Maša dobro jutro
Poznam eno gospo ki ima
Večjega psa mešančka in jo
Je zanimala kaksne pasme
So njegovi predhodniki in
Jih je bilo toliko da bi lahko
Imel korenine v vsaki pasmi.
Čudo je to res.
Želim ti lepi dan
Irena
Ronja dobro jutro
Tudi meni se to zdi čudo.
Prav si napisala
Lepi lepi dan ti želim
Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!