
Kako lepo! Spomnim se te slike, ko sem se sprehajala v tem času tod okoli!
Nada, danes je bil Bled v meglicah čarobno lep
lep sprehod ob jezeru
LEp pozdrav, Dejan
miko
maša
dejan, hvala za vaš postanek na Bledu
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: damjana
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!