
Padem na posteljo
odložim svoje telo
in še preden zaspim
v duhu čisto olajšanje.
Celodnevno pehanje
zares bilo je odvečno!?
Vam je poznan ta občutek?
nekoliko povezano z
https://www.pesem.si/a/objava/prikaz/182805/zleknjen
plus komentar
niti ne, dokler sem bila zelo aktivna, sem čutila neko koristnost in me je gnalo naprej
čeprav ... je bil to le opoj?
lpi
Daaaa poznano
... ko vse daš od sebe (tudi če lenuhariš, to delaš intenzivno)
(*_*) in zvečer padeš v nirvano (ali v začasni raj)
Dobr, tole!
Marija
Tuskulum, me veseli da je všeč tudi tebi in prav tebi.
Irena, gledoč nazaj, se lahko poistovetim s tvojim občutkom,
a govorim o dandanes, ko je svet tako čuden in sem za okolico
relativno neopazen, ker to ustreza njihovemu izbranemu slogu,
da se vprašam čemu sploh poganjati to kolesje.
Marija, v celoti si ujela moj pomen. Dobro.
V našem koncu je očitno vse sinhronizirano.
Težko je najti objektivno "koristnost"; a notranji občutek je pomemben.
Rajko, ko večerni portal postane ritual - potem pa je vse brez ... (naj bo po meri posameznika).
Lp, Caki
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: RAjko Jerama
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!