Pomlad

Ko se zima poslovi,
pride k nam prelepi dan.
Ves čaroben,kot iz sanj
se priplazi ves zaspan.
Rano jutro se začne
ko sonce pride na ogled.
Zopet si oči pomane,hitro
vstane in zapoje:Zopet,zopet
sem že tu!K vam prišel sem spet
nazaj.Zdaj vas greL bom prav močno
in se z vami poigral.

matic

Komentiranje je zaprto!

matic
Napisal/a: matic

Pesmi

  • 06. 12. 2007 ob 13:41
  • Prebrano 728 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 275

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!