
Zunaj dežuje.
Ceste sijoče,
vrabec otrpel pod klopjo,
kaplja mu iz peresa.
Na prehodu stoji človek,
čaka zeleno luč,
dih iz ust prehiteva kaplje,
razblini se v dežju.
Ženska stopi v lužo,
ne ozre se.
Žleb nad pločnikom pušča
kaplje,
vsaka ima svojo pot.
Torek je.
Lepa.
Prihodnji torek pa...
drugačna pesem?
(✷‿✷)
Vsak po svoji poti. Tudi kapljice.
Lepa pesem.
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: TimotejB
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!