Danes je torek

Zunaj dežuje.
Ceste sijoče,
vrabec otrpel pod klopjo,
kaplja mu iz peresa.

 

Na prehodu stoji človek,
čaka zeleno luč,
dih iz ust prehiteva kaplje,
razblini se v dežju.

 

Ženska stopi v lužo,
ne ozre se.
Žleb nad pločnikom pušča
kaplje,
vsaka ima svojo pot.

 

Torek je.

TimotejB

Ronja

Poslano:
07. 01. 2025 ob 14:58

Lepa.

Prihodnji torek pa...

drugačna pesem?


(⁠✷⁠‿⁠✷⁠)

Zastavica

Maša GL

Poslano:
08. 01. 2025 ob 00:37
Spremenjeno:
08. 01. 2025 ob 00:37

Vsak po svoji poti. Tudi kapljice.


Lepa pesem.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

TimotejB
Napisal/a: TimotejB

Pesmi

  • 07. 01. 2025 ob 14:49
  • Prebrano 165 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 55.68

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!