
Vsem pesnikom in bralcem na pesem.si,
za božič podaril bi skromno, a srčno darilo.
Po pošti navadni vsak ga dobi,
zavitega v žamet in mehko svilo.
V njem najdete bel, en sam kos papirja,
pesem za vsakega od vas kot od hudirja.
Točk ji nasujte, še drugim pošljite v branje,
da je za podčrtanko zrela, uredništvu na znanje.
Super je! Simpatična in iskrena.
Hvala, Dragon.
Vse dobro tudi tebi.
Morda bi bilo še boljše mesto za to objavo tukaj: https://www.pesem.si/a/objava/prikaz/183948/vesele_praznike_in_srecno_25, kaj praviš?
Maša hvala za čestitke. Ana, objavim lahko samo v komentarju, če je to v redu...
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!