
kadar me boli srce
poslušam
kadar me peče jezik
obnemim
kadar me obliva kurja polt
načrtujem
kadar mi teče voda v grlo
plešem
kadar se začnejo dvomi
dileme
precepi
se zazrem gor ponoči med zvezde
in poiščem svoj planet
skriva se pred očmi
med lučmi
nič drugačen od milijard drugih
ki še nimajo imena
kot ko prvič poskusiš marelično marmelado
in veš
da je zdaj cel svet uničen
Kaj pa je narobe z njo? Meni je noro dobra. Sploh na zaherci ali v lincerjih.
Mislim, da se tisti tvoj planet skoraj zagotovo ne imenuje Marelična marmelada.
Predlagam ime The.
That's ... the point.
Svet ti unič, ker ne morš več brez nje.
Aaaaaaaahaaaaa. Razumem. To pa ja.
Zbombardira tvoj dotedanji svet okusa in ga okuži z nepojasnjenim sladkosnedstvom do Marelične Marmelade.
M. M. - kot vse/-i fatalne/-i MM.
Naj bo.
Torej je planet THE M.M.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Hors
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!