
Mi pa zremo le v začetek in vse prehitro pozabimo na preteklo jesen.
Nada, v mestu je vse težje videti odpadlo listje pod drevesom, ker ga "vrle človeške mravljice" takoj odpihajo s hrumečimi puhalniki, zelo neprijetnimi za človeška ušesa in strpajo v vreče. Da ja ne bi ostal kakšen listek in kazil urejeno podobo mesta.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Bojan Foršček
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!