
Nekoč sem hodila po cesti
zravnana in vesela
se kopala v ljubezni tvoji
od sreče svet bi ves objela
Ko solze so bile na licu
si brisal jih z roko
poljube vroče mi delil
in spet je modro bilo nebo
Ko leta so bežala
ljubezen je še bolj cvetela
objemala sem tvoj obraz
oba bila sva prevesela
Vse toplo
svetlo je bilo
in sreča v domu mojem
ko sem se zbujala ponoči
ko sem pristala v objemu tvojem
Še danes ljubiva se
dragi
plavama v modro nebo
a srcu nekaj mi šepeče
tako me ljubil je nekdo
Nekdo? Najbrž je ljubezenska pesem namenjena prav njemu, kajne.
... plavava
Navadno najbolj pogrešamo ljubezen tistega, katera se ni izpolnila...
plavava
Lp
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Milena
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!