
Hvala Majda, a še veliko se bo potrebno naučiti, da se bomo samo približali lepoti tvoje domače besede!
Prijeten večer ti želim!
l.p.!Francelj
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: francitraven
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!