NEZANESLJIVI NAVDIH

 

Ja, prav on, na ples me zvabi,

v sladko past upleni,

dih njegov medeni

kres ustvarjanja izvabi.

 

Ne pomagajo načrti.

Bit ritma nagaja,

glas rime zavaja,

zlepljeni v zmrzal zaprti.

 

Tu skozi steklo ledeno,

me v sanjah oplaja,

sveti, se razdaja,

glas oblečen je svileno.

 

Snamem strah iz svoje rame,

takte zlagam krhke,

tja med zloge brhke,

čutim ga, ko me objame.

 

A pusti me na plesišču,

nekje med koraki,

obstala v navlaki,

sem brez konca na smetišču.

 

 

 

olgasem

F2#Caki

Poslano:
04. 12. 2024 ob 20:39

Olga, dober boj si izbojevala, to se dogaja.

Lp, Caki

Zastavica

olgasem

Poslano:
04. 12. 2024 ob 20:57

Hihihi, ja včasih te tudi soplesalec pusti na cedilu. Mogoče je pa to dobro....

Hvala Caki

Lp. Olga

Zastavica

Maša GL

Poslano:
04. 12. 2024 ob 21:55

:-)

Dobra ideja.

Nezanesljivec. A uspelo je odplesati tudi brez njega.

Zastavica

olgasem

Poslano:
05. 12. 2024 ob 07:46

Veš Maša, preveč se zanašati na druge je nesmisel. Večinoma moramo poskrbeti sami zase, druge je lepo spoštovati a biti odvisni od nekoga nikoli ni dobro. 

Lp. Olga

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

olgasem
Napisal/a: olgasem

Pesmi

  • 01. 12. 2024 ob 20:16
  • Prebrano 215 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 145.5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!