Uroš Koščak- Hvala življenje

Hvala življenje

 Čeprav ni vsak dan lep,

v njem marsikaj doživiš,

sam lahko izbiraš,

kako ga preživiš.

 

V njem zgodi se čisto vse,

tudi to kar nikdar ne pričakuješ,

najlepše so vedno tiste stvari,

za katere ni potrebno ničesar vedeti.

 

Hvala življenje, da na bolje si se obrnilo,

hvala življenje, za vsak dih in utrip,

hvala življenje, za vse lepe dni,

hvala življenje, hvala, ker si.

 

Vsak dan poskrbiš za ogromno novih reči,

vsak dan znova nasmeh narišeš mi,

usmerjaš in kažeš mi prave poti,

hvala življenje, hvala, ker si.

 

Ko ena zgodba se konča,

na prazno stran papirja nova piše se,

pišeš jo življenje ti,

hvala življenje, hvala, ker si.

 

Veliko lekcij si mi že dalo,

iz srca si me nasmejalo,

iz izkušenj me marsikaj naučilo,

hvala za vse, kar se bo še zgodilo.

 

Hvala, ker rišeš mi nasmeh na obraz,

hvala, za vsak dan, ki mi ga daš,

hvala, da vsak dan znova se učim,

hvala, ker lahko zdaj živim. 

 

Urky

RAjko      Jerama

Poslano:
25. 11. 2024 ob 09:25

ali  bo to postala  pesem  3. tisočletja 

zmagovalka

dajem na glasovanje .



Zastavica

Maša GL

Poslano:
26. 11. 2024 ob 22:05

Glasujem. ☆


Tudi sama ljubim življenje. Pa čeprav je včasih tako zelo naporno. Ampak tako zelo zanimivo. Ničesar ne bi hotela zamuditi ali spremeniti. 

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
28. 11. 2024 ob 10:24

Pozdravljen in dobrodošel na Pesem si, Urky, lepo, da si se nam pridružil,


Ana

Zastavica

Urky

Poslano:
28. 11. 2024 ob 17:13

Pozdravljeni!

Veseli me, da Vam je moja pesem všeč. 


Hvala za lepe komentarje ;)


Lp Uroš 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Urky
Napisal/a: Urky

Pesmi

  • 24. 11. 2024 ob 16:35
  • Prebrano 201 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 110.05

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!