
Hvala življenje
Čeprav ni vsak dan lep,
v njem marsikaj doživiš,
sam lahko izbiraš,
kako ga preživiš.
V njem zgodi se čisto vse,
tudi to kar nikdar ne pričakuješ,
najlepše so vedno tiste stvari,
za katere ni potrebno ničesar vedeti.
Hvala življenje, da na bolje si se obrnilo,
hvala življenje, za vsak dih in utrip,
hvala življenje, za vse lepe dni,
hvala življenje, hvala, ker si.
Vsak dan poskrbiš za ogromno novih reči,
vsak dan znova nasmeh narišeš mi,
usmerjaš in kažeš mi prave poti,
hvala življenje, hvala, ker si.
Ko ena zgodba se konča,
na prazno stran papirja nova piše se,
pišeš jo življenje ti,
hvala življenje, hvala, ker si.
Veliko lekcij si mi že dalo,
iz srca si me nasmejalo,
iz izkušenj me marsikaj naučilo,
hvala za vse, kar se bo še zgodilo.
Hvala, ker rišeš mi nasmeh na obraz,
hvala, za vsak dan, ki mi ga daš,
hvala, da vsak dan znova se učim,
hvala, ker lahko zdaj živim.
ali bo to postala pesem 3. tisočletja
zmagovalka
dajem na glasovanje .
Glasujem. ☆
Tudi sama ljubim življenje. Pa čeprav je včasih tako zelo naporno. Ampak tako zelo zanimivo. Ničesar ne bi hotela zamuditi ali spremeniti.
Pozdravljen in dobrodošel na Pesem si, Urky, lepo, da si se nam pridružil,
Ana
Pozdravljeni!
Veseli me, da Vam je moja pesem všeč.
Hvala za lepe komentarje ;)
Lp Uroš
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Urky
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!