
Meni sploh ni žal,
da sem te spoznal,
meni je lahko žal,
da si ti imela prav
da imela si prav.
Odšla si daleč stran,
zate zdaj je lepši dan,
našla si svoj pristan,
pozabila si na mojo dlan
pozabljen je najin dan.
Zdaj prazen je moj svet,
ko sam prižgem si cigaret,
nimam tebe za objet,
izgubljen sem in brez besed
ostal sem brez besed.
Bere se kot veselje, čeprav je pesem o izgubljeni ljubezni žalostna.
Ima nekakšen tak vesel ritem, valovi v lahkotnem. Dejansko pa je žalostinka. Lepa.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Melanholični Kameleon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!