Prava ljubezen

Meni sploh ni žal,
da sem te spoznal,
meni je lahko žal,
da si ti imela prav
da imela si prav.

 

Odšla si daleč stran,
zate zdaj je lepši dan,
našla si svoj pristan,
pozabila si na mojo dlan
pozabljen je najin dan.

 

Zdaj prazen je moj svet,
ko sam prižgem si cigaret,
nimam tebe za objet,
izgubljen sem in brez besed
ostal sem brez besed.

Melanholični Kameleon

Maša GL

Poslano:
03. 11. 2024 ob 23:48
Spremenjeno:
03. 11. 2024 ob 23:50

Bere se kot veselje, čeprav je pesem o izgubljeni ljubezni žalostna.


Ima nekakšen tak vesel ritem, valovi v lahkotnem. Dejansko pa je žalostinka. Lepa.

Zastavica

Melanholični Kameleon

Poslano:
04. 11. 2024 ob 08:18

Hvala ti :)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Melanholični Kameleon
Napisal/a: Melanholični Kameleon

Pesmi

  • 03. 11. 2024 ob 17:27
  • Prebrano 207 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 114.3

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!