L'Oréal (parapa papa I'm lovin' it)

nekaj se žge
nekdo ne zna obračati hamburgerja
prekleti študentje
a vi nam boste plačevali penzijo
sem pridem na zdrav zajtrk
na solato s tremi omakami od katerih
ima vsaka 420 kalorij
a za tole postrežbo sem se uštimal?
že 3minute42sekund čakam na postrežbo
pa me samo en glupan robot gle
da
iz pod če la
to ne gre nikamor
svet bo propadel
na mladini svet stoji in jaz stojim v vrsti
za ta preklet modern zajtrk sem si opral lase
lej ta vonj
to je citrus
in zdaj bom smrdel po zažganem hamburgerju
še teh nekaj las kar jih imam
bom izgubil
katastrofa
te peneze raje dam rdečemu križu
jih bo vsaj nekdo pošteno ukradel
ampak
sit pa sem sit
odlična solata
mislim da bom še eno veliko kokakolo za domov

Hors

Svit

Poslano:
01. 11. 2024 ob 14:49
Spremenjeno:
01. 11. 2024 ob 17:44

Revni so siti svojega pomanjkanja

Zastavica

Hors

Poslano:
01. 11. 2024 ob 17:38


  Veri astute, mister Watson!

Zastavica

Maša GL

Poslano:
01. 11. 2024 ob 19:14

Pleskavica s kajmakom, mlado čebulo in svežo lepinjo. Pa zraven še ajvar (nepekoč), paradižnik in zelena solata.

Naj se vidi, zakaj se žge. 

Zastavica

Hors

Poslano:
01. 11. 2024 ob 20:21


 Nope, mora bit pekoče :). Še kak ljut feferon, pa je hamburger popoLen.

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
05. 11. 2024 ob 10:25

Ja, ta zažganost in ta lenoba - dober kontrast ... čestitke k jezni pesmi,

lp, Ana

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Hors
Napisal/a: Hors

Pesmi

  • 01. 11. 2024 ob 14:24
  • Prebrano 261 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 49.7

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!