
nekaj se žge
nekdo ne zna obračati hamburgerja
prekleti študentje
a vi nam boste plačevali penzijo
sem pridem na zdrav zajtrk
na solato s tremi omakami od katerih
ima vsaka 420 kalorij
a za tole postrežbo sem se uštimal?
že 3minute42sekund čakam na postrežbo
pa me samo en glupan robot gle
da
iz pod če la
to ne gre nikamor
svet bo propadel
na mladini svet stoji in jaz stojim v vrsti
za ta preklet modern zajtrk sem si opral lase
lej ta vonj
to je citrus
in zdaj bom smrdel po zažganem hamburgerju
še teh nekaj las kar jih imam
bom izgubil
katastrofa
te peneze raje dam rdečemu križu
jih bo vsaj nekdo pošteno ukradel
ampak
sit pa sem sit
odlična solata
mislim da bom še eno veliko kokakolo za domov
Revni so siti svojega pomanjkanja
Pleskavica s kajmakom, mlado čebulo in svežo lepinjo. Pa zraven še ajvar (nepekoč), paradižnik in zelena solata.
Naj se vidi, zakaj se žge.
Nope, mora bit pekoče :). Še kak ljut feferon, pa je hamburger popoLen.
Ja, ta zažganost in ta lenoba - dober kontrast ... čestitke k jezni pesmi,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Hors
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!