
veje kot dojke
usločene pod vonjem
belih cvetov
ko v jutru
odpiram veke
še nosijo mleko
veselih želja
veter jih boža
s tvojim pogledom
valovi jim šepetajo
z mojimi dihi
el Mar
el Mar
el Mar
reka pa teče in valovi
in ni ji prav nič mar
za najin izgubljeni
čas
Všeč mi je tudi to valovanje, ki prihaja iz postavitve besed ... čestitke,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: fionapanmor
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!