
Na svetu vse narobe se zdi,
a v mojem srcu ena želja tli.
Želim si, da se uresničila bi,
da ob meni bil bi ti.
Tvoja bližina
je moja toplina.
Ko si ob meni
si moja luč v temi.
Ti si moja sreča
kot zlata polna vreča.
Ti mi daješ moč,
ko mi prihitiš na pomoč.
Ti mi pomeniš vse na svetu
in si najlepši na tem in drugem planetu.
Ti si moja luč v življenji
in mi pomagaš ob trpljenju.
Mika, s svojimi rosnimi leti si na pravi poti. Lepe pesmi pišeš. A garanja ni konec, dokler boš pisala, se boš učila, kot mi vsi. Brusit, pilit, reza, klestit, oponašat konja v galopu za ritem, ajoj, slovnico do pike znat, od tu naprej pa spoznavanje besednih zvez in tako naprej. A, kot sem rekla, lepa je tvoja poezija. Le zaenkrat bodi pozorna na to, da ne bodo v vseh štirih vrsticah v kitici enak zadnji zlog - bili, ljubili, šli, srečali itd.
Srečno naprej, Mika! Majda.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Mika13
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!