TI

Na svetu vse narobe se zdi,

a v mojem srcu ena želja tli.

Želim si, da se uresničila bi,

da ob meni bil bi ti.

 

Tvoja bližina

je moja toplina.

Ko si ob meni

si moja luč v temi.

 

Ti si moja sreča

kot zlata polna vreča.

Ti mi daješ moč,

ko mi prihitiš na pomoč.

 

Ti mi pomeniš vse na svetu

in si najlepši na tem in drugem planetu.

Ti si moja luč v življenji

in mi pomagaš ob trpljenju.

 

 

Mika13

Majda Žvokelj

Poslano:
24. 10. 2024 ob 16:47

Mika, s svojimi rosnimi leti si na pravi poti. Lepe pesmi pišeš. A garanja ni konec, dokler boš pisala, se boš učila, kot mi vsi. Brusit, pilit, reza, klestit, oponašat konja v galopu za ritem, ajoj, slovnico do pike znat, od tu naprej pa spoznavanje besednih zvez in tako naprej. A, kot sem rekla, lepa je tvoja poezija. Le zaenkrat bodi pozorna na to, da ne bodo v vseh štirih vrsticah v kitici enak zadnji zlog - bili, ljubili, šli, srečali itd.

Srečno naprej, Mika! Majda.

Zastavica

Mika13

Poslano:
24. 10. 2024 ob 17:58

Hvala za spodbudne besede.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Mika13
Napisal/a: Mika13

Pesmi

  • 24. 10. 2024 ob 15:58
  • Prebrano 178 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 27.47

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!