
poslušam
kot da smo zbor ptic
govorim ti
pij
odžejaj se
pa ne prosiš
sredi blagih pesmi
neupogljiv je tilnik
govorimo kar vidimo
začarani v cvet minljivosti
in vsak odhaja sam v svojo zimo
ko zapuščam sebe žejnih ust
kličem
in ničesar nimaš dati
kot prazno strugo reke
me pozabiš
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: miko
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!