
Že nekoliko vinjen,
odpiram hladilnik, da bi po čudežu našel še eno pivo.
Najdem pa sveti gral, kozarec za vlaganje kumaric, v katerem so borovničke, ki jih je zvarila moja mati.
Kot, da bi imel dve levi, čeprav sem levičar in bi moralo posledično potekati gladko, med odpiranjem polijem nekaj svete vode.
Krvave odtenke na pultu pustim kar tam, čeprav se zavedam, da bo zjutraj smrdela cela garsonjera.
Ampak se bom pa prebudil v objemu doma.
Prijetno, po maminih zvarkih ali pa ...
nekaj trpkega voham
ostaja vonj alkohola
lpi
tudi sem nekoč požrl vse mamine borovničke. ni bila ravno vzhičena. zlati časi.
lp, m
Kar milo se mi je storilo ♡
"Preljubo doma, kdor ga pozna
(ima)"
Lp, Marija
Dišalo bo po sladki omotici in domu. Naj diši. Borovničke so pač borovničke.
Navkljub vsemu, imeti dom je svetinja, še posebej, ko v njem zjutraj zadiši po maminih spominih.
Čestitke!
Lp, Caki
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Črni Kos
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!