Dom

Že nekoliko vinjen, 

odpiram hladilnik, da bi po čudežu našel še eno pivo.

Najdem pa sveti gral, kozarec za vlaganje kumaric, v katerem so borovničke, ki jih je zvarila moja mati.

 

Kot, da bi imel dve levi, čeprav sem levičar in bi moralo posledično potekati gladko, med odpiranjem polijem nekaj svete vode.

 

Krvave odtenke na pultu pustim kar tam, čeprav se zavedam, da bo zjutraj smrdela cela garsonjera.

 

Ampak se bom pa prebudil v objemu doma.

Črni Kos

pi - irena p.

Poslano:
26. 09. 2024 ob 22:55
Spremenjeno:
29. 09. 2024 ob 10:40

Prijetno, po maminih zvarkih ali pa ...

nekaj trpkega voham

ostaja vonj alkohola


lpi

Zastavica

miko

Poslano:
26. 09. 2024 ob 23:24

tudi sem nekoč požrl vse mamine borovničke. ni bila ravno vzhičena. zlati časi. 

lp, m

Zastavica

triglav

Poslano:
26. 09. 2024 ob 23:40

Kar milo se mi je storilo ♡


"Preljubo doma, kdor ga pozna 

(ima)"


Lp, Marija 




Zastavica

Maša GL

Poslano:
27. 09. 2024 ob 10:25

Dišalo bo po sladki omotici in domu. Naj diši. Borovničke so pač borovničke.

Zastavica

Črni Kos

Poslano:
27. 09. 2024 ob 18:55

Hvala vsem za branje :)


Lp, Nejc

Zastavica

F2#Caki

Poslano:
28. 09. 2024 ob 21:23

Navkljub vsemu, imeti dom je svetinja, še posebej, ko v njem zjutraj zadiši po maminih spominih.

Čestitke!

Lp, Caki

Zastavica

Črni Kos

Poslano:
29. 09. 2024 ob 00:46

Hvala Caki :) 

Lp, Nejc

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Črni Kos
Napisal/a: Črni Kos

Pesmi

  • 26. 09. 2024 ob 22:51
  • Prebrano 310 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 194.89

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!