
Z listi rumenimi pogrnjena cesta...
čez noč jo je veter pred mrazom pokril.
Po tem tepihu zlatem šla bo nevesta,
poročno obleko njej iz njih bom sešil.
Upajmo da bo tudi zlata poroka... Pozdrav, Drago.
Ha, ha, še točno 50 let če bi se danes poročil...
Tudi jaz bi se veselila tvoje zlate poroke....pa ne čez 50 let! Pesem pa je res lepa!!!!
Lp, MILENA
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!