STRAH MED ZIDOVI

Če le pomislim kaj se dogaja,

v stánovanjih znotraj zidov... 

srh spreleti me in jeza navdaja,

ker močni na šibke vsak dan grejo lov. 

 

Zakaj med zidovi? 

Naj ven grejo stràšit, 

obraz pravi kazat in svoje "moči" . 

 

Zato med zidovi, 

ker množico tèžko vso je preplàšit, 

"doma" pa ne vidijo jih drugih oči...

 

Dragon

Maša GL

Poslano:
22. 09. 2024 ob 08:13

Marsikomu bridek vsakdan.


Zastavica

Svit

Poslano:
22. 09. 2024 ob 08:28

Strahopeten se vedno skrivam za "leporečnimi zidovi."

Ker se ozaveščam, ne sledim več svojim strahovom.

Zastavica

miko

Poslano:
22. 09. 2024 ob 10:33

kako res. in kar pravi Svit. velja tudi za žrtve, ki kot da se same lepijo na te heroje. te patologije je še pa još. 

kompleks inferiornosti in superiornosti. kar zapleteno.

lp

Zastavica

Dragon

Poslano:
23. 09. 2024 ob 10:24

Na žalost, bolje da ne vemo vsega Maša... 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 22. 09. 2024 ob 06:31
  • Prebrano 191 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 54.39

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!