
Če le pomislim kaj se dogaja,
v stánovanjih znotraj zidov...
srh spreleti me in jeza navdaja,
ker močni na šibke vsak dan grejo lov.
Zakaj med zidovi?
Naj ven grejo stràšit,
obraz pravi kazat in svoje "moči" .
Zato med zidovi,
ker množico tèžko vso je preplàšit,
"doma" pa ne vidijo jih drugih oči...
Strahopeten se vedno skrivam za "leporečnimi zidovi."
Ker se ozaveščam, ne sledim več svojim strahovom.
kako res. in kar pravi Svit. velja tudi za žrtve, ki kot da se same lepijo na te heroje. te patologije je še pa još.
kompleks inferiornosti in superiornosti. kar zapleteno.
lp
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!