
Ne morem si kaj,
da te ne bi povabu,
na kamiličin čaj,
ne bom se spozabu,
bom raj enga skadu,
in domov te dostavu.
Dej, punči, zaupaj,
od kod si doma,
kr zdej me poslušaj,
ti z mano boš šla,
kamilco al pivo,
kar boš hotela,
lahko me boš malo,
sam malo objela,
da zrepam zdaj to
lepo pesmico zate,
s tabo do konca
s tabo gre, s tabo gre,
vse polno je sonca,
s tabo gre, s tabo gre,
kaj praviš, punči,
nama gre, s tabo gre,
v tvojih očeh,
dobro je, dobro je.
Polonca, Polonca, ...
Dobrdošel na našem portalu v imenu uredništva, Kaška. Še veliko navdiha!
Lp, Lidija
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Kaška
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!