REPER - VABILO NA ČAJ

Ne morem si kaj,
da te ne bi povabu,
na kamiličin čaj,
ne bom se spozabu,
bom raj enga skadu,
in domov te dostavu.
Dej, punči, zaupaj,
od kod si doma,
kr zdej me poslušaj,
ti z mano boš šla,
kamilco al pivo,
kar boš hotela,
lahko me boš malo,
sam malo objela,
da zrepam zdaj to
lepo pesmico zate,
s tabo do konca
s tabo gre, s tabo gre,
vse polno je sonca,
s tabo gre, s tabo gre,
kaj praviš, punči,
nama gre, s tabo gre,
v tvojih očeh,
dobro je, dobro je.
Polonca, Polonca, ...

Kaška

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
12. 09. 2024 ob 16:30
Spremenjeno:
12. 09. 2024 ob 16:30

Dobrdošel na našem portalu v imenu uredništva, Kaška. Še veliko navdiha!

 Lp, Lidija 

Zastavica

Kaška

Poslano:
14. 09. 2024 ob 11:10

Pozdrav, hvala. K.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Kaška
Napisal/a: Kaška

Pesmi

  • 07. 09. 2024 ob 19:18
  • Prebrano 205 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 80.34

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!