VIDEL SEM JO V SANJAH

Videl sem jo v sanjah, tistih redkih lepih, 

ležati oblečeno na travi, le v kapljice od rose. 

Videl ko je stekla, čez ta zeleni tepih, 

cvetlice so poljubljale,njene noge bose. 

 

 

 

Videl sem jo peti, bila tako je mlada, 

če bi domov pospremil, sem vprašat se jo bal. 

Videl v labirintu, izhod bi našla rada, 

našel sem jo buden, ker nisem se predal. 

 

 

 

Dragon

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 05. 09. 2024 ob 00:08
  • Prebrano 181 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 49.9

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!