
Videl sem jo v sanjah, tistih redkih lepih,
ležati oblečeno na travi, le v kapljice od rose.
Videl ko je stekla, čez ta zeleni tepih,
cvetlice so poljubljale,njene noge bose.
Videl sem jo peti, bila tako je mlada,
če bi domov pospremil, sem vprašat se jo bal.
Videl v labirintu, izhod bi našla rada,
našel sem jo buden, ker nisem se predal.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!