
Prehodil mnoge dolge sem ceste,
ena sigurno vodila me je k tebi.
Zavidale tebi vse bodo neveste,
ker sem te našel, povabil k sebi.
Ti si hodila in njega iskala,
mladci so žvižgali vedno za tabo.
Upali da enega od njih boš izbrala,
pa mene čakala si, vzela s sabo.
.
In ostala sta srečna....
Lepa pesem,
lp, MILENA
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!