
Ah te pretvorbe.
Na srečo fizikalne vedno držijo vodo.
OJ, Maša,
tudi mentalna pretvorba (alkimija)
je relevantna, kdor se loti
"dela na sebi," seveda.
Hvala za odziv.
malo fizike za razvedrilo .. mi je všeč
Lep pozdrav, Dejan
OJ, Dejan,
v fizičnem vozilu je tudi mentalno,
vmes je treba zmagat čustveno kar je izjemno težko.
Hvala za dotik.
Dobra Svit,
v pretvarjanju in zavajanju se najde tudi kaj Dobrega, nasprotja zbližujejo energijo za večjo moč.
Lp, Caki
Meni je zelo všeč ta besedna igra. Energija vode se "pretvori", tako kot človek ko se "pretvarja". Čeprav brez da ubereš "drugačno pot" v resnici ne moreš zamenjati slabe navade... Tako je lahko "pretvarjanje" tako pozitivno (voda->elektrika (za človeka koristno)), kot negativno, saj pretvorba energije vode deloma "uniči" del struge in se "pretvarja", da je (zaradi koristnosti) hkrati dobra. Tako je lahko "pretvarjanje" v nove navade tudi dobro čeprav se "pretvarjanje" smatra kot slabo. Fenomenalno Svit!
OJ, Roko,
hvala za pronicljivo videnje
različnih pomenov iste besede.
Čestitke.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!