FOTOKO

Skozi razpoko
neugasnjena sveti
zaprta v kleti

Svit

Svit

Poslano:
27. 08. 2024 ob 16:34

Svit

Zastavica

miko

Poslano:
27. 08. 2024 ob 17:20

ali pravi svetlobi stoji nasproti tema. 

lp, m

Zastavica

Svit

Poslano:
27. 08. 2024 ob 17:25
Spremenjeno:
27. 08. 2024 ob 17:39

Vedno,

brez nasprotij ni napredka.
Nasproti ja, ker v svetlobi jo ni,

razen če jo črne luknje požrejo, domnevam...

Zastavica

miko

Poslano:
27. 08. 2024 ob 19:14

to sem mislil, da v svetlobi ni teme, ni nasprotja.


Zastavica

Svit

Poslano:
27. 08. 2024 ob 19:32

Hm, če ne bi bilo teme, noči, sploh ne bi videl zvezd,

na nek način nas dragoceno sonce slepi...

Zastavica

Katica Badovinac

Poslano:
27. 08. 2024 ob 21:39

Sviđa mi se igra svijetla i mraka. Sve je relativno iz kojega kuta gledamo.

Lp, Katica

Zastavica

Svit

Poslano:
27. 08. 2024 ob 22:52

OJ, Katica.

Hvala za dotik.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Svit
Napisal/a: Svit

Pesmi

  • 27. 08. 2024 ob 16:34
  • Prebrano 262 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 78.68

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!