
Povedala si mi, da imaš rada črno barvo, galebe, melanholično glasbo, viski in dež.
Vse to sem jaz.
Zavoljo prejšnega stavka sem izpustil, da si dodala, da imaš rada še svojega fanta.
Mogoče zato od takrat gledam porniče in filme izključno s tematiko varanja.
Mečem karte, praznim piksne in vžigalnike,
jem samo paštete, nisem tekel že leta, pozabil sem okus vode in kako se iztisne pena za britje.
Ne vem niti, kateri dan je.
Kljub dopustu vem le, da ni moj.
Slano morje zbudi apetit po sladkem.
Dekleti iz družbe pripravljata palačinke.
Prijatelj si pripravlja zelene cigarete.
Ostanem sam na dvorišču, med potjo v Indijo na meni umre nekaj toplih kapljic.
Spomnijo me, kako dolgo me že nihče ni objel.
Vse kar je sveže, je prijetno
... in prebrati tvojo pesem je res prijetno
(*_*)
Lp, Marija
Hvala Marija za ta lep komentar :)
Lp, Nejc
Sveža pesem, prepričljiva dikcija, dobre slike. In na koncu obrat, ki prepriča.
LpL
Res, melanholija. Škrat odpravljen.
:)
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Črni Kos
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!