seti se

najveća smo ljubav bili

o nama je pričao grad

sijali smo kao sunce

 

razdvojili nas generali

i stavili odvojene

u kaveze svog cirkusa

 

sada sve je cirkus

a oni su nestali u knjige

ali ako si sretna

sve je oprošteno

 

kada se jednoga dana budemo sreli

(ja ne znam da li si ti

ona žena na mostu)

ti češ biti mama

a ja više neću imati lica

 

znaćemo

da je ljubav samo tren

u večnosti

a život

da li su to samo kiše

u kojima smo se krili

 

onda odigrali uloge

smešeći se vešto

miko

DragoM

Poslano:
18. 08. 2024 ob 00:18

Odprl sem pivo in se skrivnostno nasmehnil, vzrok - neznan.

Lp, Drago

Zastavica

miko

Poslano:
18. 08. 2024 ob 01:28

na zdravje!

Zastavica

DragoM

Poslano:
18. 08. 2024 ob 01:40

na zdravje!

Zastavica

modricvet

Poslano:
18. 08. 2024 ob 14:01

Večne resnice, splošne, a tako osebne!


LP, mcv

Zastavica

miko

Poslano:
18. 08. 2024 ob 16:14

hvala, modricvet. 

življenje ni igrokaz, vsem nam je vse prvič. ampak občutek, da je za vsem nek vzorec je močan. in pomisliš na usodo. 

bolj redko, da je par ljubezni izraz.

so posegali v nas in trgali ta cvet, vendar, so razlogi bili plemeniti in smo tudi to sprejeli.

mnogi so se odrekli osebni sreči, vendar se nismo zavedali, da smo jim dar. tako, je kar je.

če si srečna, je vse odpuščeno ...

lp, m

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
21. 08. 2024 ob 21:02

Čestitke,

lp, Ana

Zastavica

miko

Poslano:
21. 08. 2024 ob 22:50

hvala, Ana,

m.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

miko
Napisal/a: miko

Pesmi

  • 18. 08. 2024 ob 00:06
  • Prebrano 403 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 171.97

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!