
Kaj bo še z menoj?
Ki se obsojam.
Ko se obsojam.
Obsojam zakaj?
Obsojam za kaj?
Obsojam za nekaj, česar ne moram spremeniti.
Obsojam za nekaj, kar je bilo.
Pozabljam pa se obsojati…
Obsojati zdaj tu…
Zdaj…
Ko imam edino pravico se obsojati…
Edino zdaj se lahko…
Pa se ne…
A kršim pravila?
Pravila koga ali česa?
Pravila obstoja, pravila uma, pravila boga.
Kršim dejstvo, da je moja edina pravica se
obsojati zdaj.
Namesto, da sem pozabila se obsojati za
sedanjost.
Pravilno bi bilo pozabiti preteklost.
Ne pa, da pozabljam sedanjost obsojanja.
Obsojanje sedanjosti.
Zdaj tu.
Zdaj se lahko.
Obsojaj se.
Ker se ne obsojaš zdaj.
Ker se obsojam za tisto, ki je že bilo.
Ker se ne obsojam zdaj.
Za zdaj, ko imam zdaj,
da bi lahko zdaj zares spremenila.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Nina Vinšek
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!