
Še vedno zaupam, verjamem in ljubim.
Še vedno izpolnim prav vse kar obljubim.
Zdaj se za druge le toliko trudim,
da zmorem, se ne (pre)utrudim.
Da zase prihranim, prav vse kar premorem,
za tiste ki čutijo, dam to kar zmorem.
In z leti, saj veste, sem se (na)učila,
da vsi ti nasveti, od drugih dobljeni,
žal niso pomemembni, za mene grajeni.
Zdaj sebi zaupam in vase verjamem,
vedno povsod, najprej sebe objamem.
Ni vedno zaupanja vredno le znanje,
ker v meni so sreča, ljubezen in sanje.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: olgasem
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!