
Nisem slikar.
Ko čopič držim, pa čeprav ga ne znam.
Črte rišem,
Linije iščem,
A vseeno zaman.
Nisem glasbenik.
Ko s kitaro v roki, brenkam v nov dan.
Note si pišem,
Ključ si izbrišem,
A hrup je edino kar imam.
Nisem fotograf.
Ko gledam v svet, zgrajen kot iz sanj
Objektiv v dlani,
Si lečo nastavim,
A nehat se tresti ne znam.
Jst sem umetnik!
Srce na rokavu, v up se predam.
Ko pišem,
Ko rišem,
A vedno v solzah obdan.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Rochus
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!