Jst sem umetnik

Nisem slikar.

Ko čopič držim, pa čeprav ga ne znam.

Črte rišem,

Linije iščem,

A vseeno zaman.

 

Nisem glasbenik.

Ko s kitaro v roki, brenkam v nov dan.

Note si pišem,

Ključ si izbrišem,

A hrup je edino kar imam.

 

Nisem fotograf.

Ko gledam v svet, zgrajen kot iz sanj

Objektiv v dlani,

Si lečo nastavim,

A nehat se tresti ne znam.

 

Jst sem umetnik!

Srce na rokavu, v up se predam.

Ko pišem,

Ko rišem,

A vedno v solzah obdan.

 

Rochus

Komentiranje je zaprto!

Rochus
Napisal/a: Rochus

Pesmi

  • 09. 06. 2024 ob 11:27
  • Prebrano 198 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 45.5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!