
ja kaj pa je zakrivila uboga muca, da je v jetniški črtasti srajci?
;-) RA
OJ; RAjko, nič takega,
na balkonu imajo grlice in golobi
semena za kljuvanje, če je v kuhinji za steklom opreza,
ptice so ocenile da jim v tem primeru nič ne more narediti,
ko je na balkonu pa ne pridejo zraven, grlici opazujeta iz vej,
golobji par pa iz nasprotnega balkona višje čaka kdaj se bo umaknila.
Ha! Tale slika daje možnost za pesem z naslovom: ljubezen za rešetkami.
Vseeno imam raje te stihe o sladkem Katkinem pričakovanju.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!