---<₩^; □

vzravnano

vsako smet ščipne

z njo v smetnjak

peti element

Svit

Poslano:
24. 05. 2024 ob 15:56

Smetimo mi, 

oni le pobirajo za nami.

Zastavica

peti element

Poslano:
25. 05. 2024 ob 08:32

Ja, Svit, se strinjam! Z besedico 'vzravnano' sem hotel poudariti častnost tega njegovega dela - pospravljanja za drugimi...! (Brez sramu, bi moral še 'koga' vreči v kanto ... ;-) Je pa res, da se s temi novejšimi pripomočki, ni potrebno več sklanjat, kot se je moralo včasih...

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

peti element
Napisal/a: peti element

Pesmi

  • 24. 05. 2024 ob 07:30
  • Prebrano 180 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 92.79

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!