
Ja, Svit, se strinjam! Z besedico 'vzravnano' sem hotel poudariti častnost tega njegovega dela - pospravljanja za drugimi...! (Brez sramu, bi moral še 'koga' vreči v kanto ... ;-) Je pa res, da se s temi novejšimi pripomočki, ni potrebno več sklanjat, kot se je moralo včasih...
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: peti element
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!