
Tako hitro sem padla v to telo,
da sem pozabila na vsebino,
ki jo mora nositi.
Ostaja le občutek daljne idejne zasnove.
Nek spomin, asociacija, zvok, vonj …
Sedaj sem odeta v barvo.
Sem kakor duša,
ki ima fokus izven meja,
tam nekje, kjer svetijo in umirajo zvezde.
Sanjaj sedaj.
Poslušaj, tudi če ne slišiš več dušnega speva.
Kdor čuti, ta ve,
kdor ve, ta čuti.
Sedaj si me v popolnosti nihče ne zasluži,
ne glede na bravo, v katero se obarvam.
Mislim, da si želim živeti,
medtem ko naju ljubezen zbližuje in oddaljuje.
Ne skrbi, dragi, tak je najin krog.
nova
(popolna in okrogla)
zunanjost
v notranjosti
pa še vedno ti
Lp
Tanja
Krog je popoln, dokler se ne spustimo v preračunavanje. Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Ko preberem znova to odlično pesem, se mi zdi, da bi bila pravzaprav še izrazitejša brez navedbe:
Kdor čuti, ta ve,
kdor ve, ta čuti.
Milan Ž. - Jošt Š.
Hvala, Milan, za predlog.
Še malo premislim, če slednje črtam. Nisem še v "ritmu pesmi", je zame prezgodaj za umetnost. :)))
Lep pozdrav,
Tina
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Tina Pegan
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!