ujemi me

odhajam

in vendar ne grem nikamor

slišim jo govoriti

ne išči me

poskušaj me videti v kapljici rose

in kjer sem jaz si ti

in kjer si ti sem jaz

poslušam

drugi beži

plešejo metulji

ujemi me

beži sonce za obzorje

in poslednje

brezobličje

pada s temo

v poljub

miko

Tanja Ocelić

Poslano:
15. 05. 2024 ob 20:27

...samo ščepec nežnosti

in vse je spet

kot prej...


Lv!

Tanja

Zastavica

peti element

Poslano:
15. 05. 2024 ob 22:37

Tudi obratno prebrana je kul, kajne Tanja?  B-) lp

Zastavica

miko

Poslano:
16. 05. 2024 ob 01:04

hvala, obema.

lp,

m.

Zastavica

Svit

Poslano:
16. 05. 2024 ob 09:22

Dostikrat me v snu lovijo skrbi,

ki si nadenejo različne kostume in
podobe, pozneje zbujen, ugotavljam, 
da neuspešno bežim pred samim seboj.

Da "buden" nisem zavestno prebujen vedno
znova opažam pri jutranjih meditacijah, prefinjene
tančice iluzij mi skušajo razbliniti koncepte katerih se
oklepam kot brodolomec deske razbitega čolna... 

Zastavica

miko

Poslano:
17. 05. 2024 ob 00:56

kot vse kaže se brodolomec oklepa samega sebe. jaz, mi, srbi, albanci, z vso simboliko, vse to je koncept, ki je pravzaprav jaz. drugega ne dojemam kot del sebe, in tudi svoje afekte ločim od svojega čistega jaza. ki je...?

lp, Svit,

m.


Zastavica

Komentiranje je zaprto!

miko
Napisal/a: miko

Pesmi

  • 15. 05. 2024 ob 19:52
  • Prebrano 364 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 143.4

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!