
Gledam v nebo
Hudiček s strelo
Se mi posmehuje
Verjetno misli
Če bo spustil
Mokre kaplje
Da mi bo nelagodno
A jaz imam v torbici
Zloženo rešitev
Dežnik proti kapljam
In ne bo me mogel prizadeti
Saj ne bom mokra
Celo uživala bom
V sprehodu v dežju
Manj bo ljudi
Več bo avtov
A nič me ne gane
Šla bom naprej
In vztrajala bom
V hoji
V dežju
Torej, to pomeni, da tudi če ti ustavim in ti ponudim prevoz - ti vstrajaš pri svoji odločitvi..??
Škoda... ;-)
Lp!
Peti element pa ravno sem brala tebe tako da se ti
Moram javit. Nekaj je odkrito
Kar človeku paše in kar mu
Še bolj paše. Razumet in
Preprosto za razmislit.
Vsekakor hvala za lep prevoz.
Enako kot bi peljal s kapljajo
Na ramenih ker s sabo
Peljem na sprehod kužiko
Ki jo imam in verjetno mokra
Ne bi bila dobrodošla v
Tvojem avtu. Vse dobro.
Irena hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!