
spet prepir
povzročitelj
kot vedno
novinec
jaz
zaradi lapalije
pošizi
kri mu požene
v obraz
opravičilo
ne pomaga
"Sovražim te!"
mi zabrusi
zadel me je
utihnem
Ne sovraži luna
kojota
ki v njo
zavija
Kako velikokrat se zaradi malenkosti vname prepir in še kaj več!
ne sovraži luna kojota ...
ne sovraži dober delček vesolja nemočnih, nebogljenih, prestrašenih, iščočih ...
lp
i
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!