
Hvala za ugotovitev! ;-) Današnji razgled po daljavah je čisto nekaj drugega, kot prejšnje dni ...
Lep dan Vsem!
Vodo iz oceanov nam dostavlja vremenska komunala kot pitno, naravnost
eno velikodušno darilo. Puščavski pesek, nekaj tisoč km od nas,
pa nam prinašajo vetrovi. Jaz v teh procesih vidim kako
kolobarji vodnih in zračnih spiral komunicirajo in
nam sporočajo enotno soodvisnost brez katere
ne bi preživeli.
Se strinjam, Svit, lepo si tole opisal! Lp in tenx za lajkec ... ;-)
Čestitke h kratkici, ki je ujela zdajšnjost,
lp, Ana
Hvala! Itak je pa že mal pasé ... ;-))
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: peti element
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!