
kot običajno pri haiku ali bi bilo bolje, če bi zamenjala 1. in 3. vrstico?
1. je osnovna slika (iz narave - kar pomemno) tako, da mislim, da je ok, no, vsaj jaz :)
poleg tega je to res slika trenutka in ni nekaj, kar ni dokončno, ni metafor ali drugih pesniških figur ali celo razmišljanj
pa še prva in zadnja vrstica se povežeta, kar je zelo vredu
seveda je to le moje priučeno ali naučeno (ali prevzeto iz napisanih pravil) vedenje :)
lp
pi
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: nada pecavar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!