
barve odtekajo
ob mojih nogah rdeča z lic
in nekaj kapljic
na tvojem premočenem plašču v daljavi
drsi z ramena
po rokavu
izpira dlan
dotik
samota se razliva v tih pločnik
tenkočuten in nežen je ta dež, ki pada v tvojih pesmih :)
Odlično!
Lep pozdrav, Dejan
Dragi mojster Dejan, najlepša hvala.
Razhajanja so prav posebne slike, toliko žalosti plava v vodah ...
lp
i
S tišino postiljamo pod samo pot, na katero dežujemo v barvah, da izlijemo svojo sled. Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Čestitke, Irena za doživeto pesem. Lp, Caki
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: pi - irena p.
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!