
Odličen! Pravi mojster senrjuja in haikuja si.
Lep pozdrav, Dejan
Čestitke k ujetim slikam skozi luknje v haiku,
lp, Ana
Nado i Dejane, hvala na lijepim komentarima i podrški!
Ana, hvala na lijepom komentaru i podčrtanki!
Ivan
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Ivan Gaćina
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!