
pojdite v miru
in gremo
še vedno isti
kot nekoč
sami sebe
pomilujoč
pretakat solze
nad grobove
***
pa ne vzklije
še vedno isti. tako je to. opravke imam. nihče ne žaluje. "sto let samote", neslišno beži mimo.
lp
Mir in vse Dobro! Škoda, da ne vzklijeta! Lp, Caki
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!